Slovan po polčase remizuje v Bilbau, nakoniec prehral 2:1

01.12.2011 Celý región

BILBAO 1. decembra (WEBNOVINY) - Futbalisti úradujúceho slovenského šampióna ŠK Slovan Bratislava hrajú po prvom polčase štvrtkového zápasu 5. kola F-skupiny Európskej ligy UEFA 2011/2012 na ihrisku španielskeho tímu Athletic Bilbao nerozhodne 1:1.

Skóre duelu otvoril v 15. min Óscar De Marcos, šesť minút pred prestávkou vyrovnal kanonier "belasých" Filip Šebo.

Európska liga UEFA 2011/2012 - 5. kolo - štvrtok:

Athletic Bilbao (Šp.) - ŠK Slovan Bratislava (SR) 2:1 (1:1)
Góly: 15. De Marcos, 75. Susaeta - 39. Šebo, ŽK: 73. Aurtenetxe, 90. Javi Martínez - 31. Bagayoko, 42. Halenár, 67. Šebo, 69. Milinkovič, rozhodoval: Kaasik (Est.)

Bilbao: Iraizoz - I. Pérez (46. Iraola), Javi Martínez, Amorebieta, Aurtenetxe - Iturraspe, De Marcos, Ander Herrera, Muniain - F. Llorente (46. Toquero), Susaeta

Slovan: Putnocký - Bagayoko, Dobrotka, Had, Kolčák (83. Pauschek) - Guédé, Kladrubský - Milinkovič (88. Grendel), Halenár, I. Žofčák (83. Lačný) - Šebo